ikonka s lístečkem máty
Cvičení

Rolleticikonka orietální máty

obrázek Rolletic

Cvičení probíhá na světově patentovaném masážním a rekondičním stroji, využívajícím efektu stimulace akupresurních drah. Masáž na stroji výrazně ovlivňuje metabolismus tukové tkáně a urychluje vyprazdňování lymfatických cest, což napomáhá k odstranění projevů celulitidy a ukládání tukových polštářků. K dalším příznivým účinkům masáže patří zlepšení kvality pokožky – zpevnění a zvláčnění, uvolnění svalových bloků, změkčení jizev, a v neposlední řadě uvolňování endorfinu – tzv. hormonu štěstí. Pro dosažení viditelného a dlouhodobého je doporučována kúra obsahující 10 30-60-iminutových cvičení na Rolleticu minimálně 1x týdně.

Vibrační plošinyikonka orietální máty

obrázek Vibrační plošiny

Cvičení na vibračních plošinách funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů. Tímto způsobem lze procvičovat celé tělo. Vibrační plošiny jsou vhodné jak pro výkonnostní trénink, tak pro rehabilitační program. Celkově zlepšují srdeční činnost a celý kardiovaskulární systém, zvyšují pružnost a rozsah pohybu a dlouhodobě zvyšují sílu a vytrvalost. Jejich používání urychluje odbourávání podkožního tuku, podporuje redukci hmotnosti, má masážní a relaxační účinky, zpevňuje kůži a pomáhají bojovat proti celulitidě. Vibrační plošiny odstraňují revmatismus i jiná kloubní onemocnění, zlepšují regeneraci kloubní chrupavky, zlepšují rovnováhu a koordinaci. Cvičení je v hodné v rozsahu 10 – max. 30 min. Doporučujeme kombinovat s následným cvičením na Rolleticu.

Individuální cvičení pilatesikonka orietální máty

obrázek Individuální cvičení pilates

Cvičení praktikujeme pro 1-3 zákazníky v každé lekci. Lekce jsou 45-iminutové, zákazníci si je domlouvají individuálně. Cvičení je postavené na základních principech Pilates – dýchání, vizualizace pohybu, plynulý pohyb, posilování core, koncentrace, přesnost provedení. Často používáme pomůcky – overbally, terabandy, válce apod. Cvičení lze zaměřit na konkrétní potíže – uvolnění ramen nebo bederní části páteře aj.