ikonka s lístečkem máty
O nás

Wellness studio Minthe poskytuje služby zaměřené na celkovou relaxaci a regeneraci organismu a zlepšení fyzické i duševní kondice.

Naším cílem je vytvářet prostor, jenž působí na všechny smysly a složky klientovy osobnosti (tělo, mysl, duch, emoce), slouží jeho potřebám a přispívá ke zdravému a naplňujícímu přístupu k životu.

V našem studiu strávíte dobu, kterou budete věnovat výhradně sobě a budete mít možnost čerpat z nabízených služeb kombinaci těch, které budou mít maximální přínos pro zlepšení vaší kondice, sebevědomí a relaxaci. Uvolníte se v příjemném přátelském prostředí, můžete relaxovat také společně s přáteli nebo rodinou.

Přijďte si odpočinout, osvěžit se, načerpat nové síly, zvýšit si sebevědomí a zbavit se stresu a zdravotních potíží spojených s vaším uspěchaným a náročným způsobem života.

Přijďte a nechte se hýčkat

ZASLOUŽÍTE SI PÉČI !!

ikonka s lístečkem máty
Legenda o Minthe

Krásná mladá nymfa Minthe se zamilovala do boha země Plutona. Jeho žárlivá manželka za trest nymfu proměnila v rostlinu, která má připomínat kopřivu. Bohové se však nad Minthe slitovali, zmírnili účinek kletby a vznikla bylina, která se dodnes teší velké oblibě – menta neboli máta peprná. Její léčivá moc a účinky na lidský organismus jsou nepřehlédnutelné. Hojně se používá při léčení, pomáhá při bolestech hlavy, zažívacích potížích, osvěžuje a dodává energii.Ve středověku se máta používala jako kouzelná rostlina.

Námi nabízené služby