ikonka s lístečkem máty
Relaxační a pěstící procedury

Celotělové zábalyikonka orietální máty

obrázek Celotělové zábaly

Celotělové zábavy jsou prováděny ve dvou základních variantách: Zábaly Klasic obsahují nanesení zábalové hmoty na celé tělo a následnou relaxaci na zahřátém lůžku. Zábaly Exclusiv začínají celotělovým peelingem, následuje nanesení zábalové hmoty a její vmasírovávání do kůže a podkoží. Stejně jako u zábalu Klasic je procedura zakončena relaxací na zahřátém lůžku. Klienti si mohou vybrat zábaly čokoládové (detoxikační a povzbuzující), skořicové (prohřívací a anticelulitidní), mořské bahno (kožní potíže a kloubní bolesti) nebo z mořské řasy (detoxikační a protiúnavové)

Masáž lávovými kamenyikonka orietální máty

obrázek Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny bývá mezi současnými wellness procedurami nazývána královnou masáží. Při masáži dochází ke kombinaci jednoduchých ručních pohybů a terapeutických vlastností kamenů. Horké kameny vydávají teplo a energii, prokrví a uvolní svaly a klouby, prohřejí celý organismus, stimulují krevní a lymfatický oběh. Masáž je velmi konejšivá, navozuje pocit uvolnění, relaxace a absolutního klidu, je vhodná při duševním vyčerpání a stresu.

Indická masážikonka orietální máty

obrázek Indická masáž

Indická ájurvédská masáž je hluboce relaxační a regenerační masáž, působí na systém krevní, nervový a lymfatický. Masírují se energetická centra (marmy) a odblokovává se zablokovaná energie. Po masáži se člověk cítí uvolněně a odpočatě. Masáž přispívá k zastavení stárnutí, redukci vrásek, obnovuje se svalový tonus, kloubům se vrací pohyblivost, obnovuje imunitní systém a posiluje nervy.

Hawajská masážikonka orietální máty

obrázek Hawajská masáž

Havajská masáž Lomi Lomi vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů. Pro tuto masáž jsou typické dlouhé tahy a používání předloktí, což přispívá k pocitu naprostého uvolnění masírovaného a ke stimulaci lymfatického systému. Pomocí šetrných hmatů jsou také uvolňovány a protahovány klouby končetin. Havajská masáž celou atmosférou navozuje představu exotických dálek.

Masáž Shiatsuikonka orietální máty

obrázek Masáž Shiatsu

Shiatsu je prastará japonská léčebná metoda, teoretickou základnu mu poskytuje tradiční čínská medicína. Pomocí tlaku palců, prstů a dlaní, ale též kolen, loktů nebo chodidel na příslušné body na těle je znovu obnovována energetická rovnováha těla. Účinky masáže jsou hluboce relaxační a zároveň posilující a osvěžující. Masáže shiatsu jsou vynikající prevencí nejrůznějších civilizačních onemocnění, pomáhají při celkové únavě a stresu, alergiích, dýchacích potížích, odstraňují a zmírňují bolesti různého typu. Masáž probíhá na speciální matraci - futonu na zemi, masírovaný klient je oblečený ve volném pohodlném oblečení.

Aroma masážikonka orietální máty

obrázek Aroma masáž

Jedná se o exklusivní smyslnou masáž, která vytváří nádhernou atmosféru. Masáž je prováděna na zádech, šíji a zadní straně paží za použití nahřáté aroma svíčky. Základ všech svíček je mandlový a kokosový olej a bambucké máslo. Rituální svíčky jsou k výběru celkem ze 4 druhů podle 4 elementů – voda, vzduch, oheň, země. Aroma masáž Rituál Candle je luxusní zážitek plný vůně a harmonie.

Čokoládová masážikonka orietální máty

obrázek Čokoládová masáž

Relaxační masáž plná vůně, která spojuje jak účinky rekondiční masáže – tzn. uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, tak účinky čokoládových zábalů – detoxikuje a vyplavuje endorfiny, čímž působí proti stresu a depresi a dodává pocit uvolnění a radosti. Masíruje se čokoládovým masážním krémem, který se dobře vstřebává do pokožky a obohacuje ji tak o důležité antioxidanty.

Vyhlazovací masáž obličejeikonka orietální máty

obrázek Vyhlazovací masáž obličeje

Manuální lifting představuje účinný nástroj pro vyhlazení a vypnutí pleti na obličeji, krku a dekoltu. Jedná se o jemnou masáž, založenou na principu lymfatické drenáže. Masáž začíná vyprázdněním lymfatických uzlin a zkrácenou lymfatickou masáží obličeje, následují vyhlazovací hmaty na dekoltu, krku a obličeji. Masáž se zaměřuje na mimické svaly v obličeji, má hloubkové a detoxikační účinky. Odvodem toxinů dochází ke zjemnění, prosvětlení a zkvalitnění pokožky. Masáž brání stárnutí pleti a vzniku vrásek, snižuje napětí v obličeji.

Anticelulitidní masážikonka orietální máty

obrázek Anticelulitidní masáž

Jedná se o manuální masáž vycházející z lymfatické masáže. Zahrnuje vyprázdnění lymfatických uzlin, masáž přední strany stehen, zadní strany stehen, hýždí, případně bříška. Při masáži se používají kompresní a vyhlazovací hmaty, masíruje se buď zahřátým anticelulitidním olejem nebo skořicovou emulzí. Po masáži je do masírovaných partií vetřen ozónový krém, který přispívá k prokrvení pokožky, zlepšuje okysličení a tím i metabolismus buněk, vypíná a vyhlazuje pokožku. Druhá část procedury spočívá v zabalení natřených míst do zábalové folie a příjemné relaxaci v teplém zábalu. Pro viditelný efekt a účinek se doporučuje série alespoň 5 masáží minimálně 1x týdně. Optimální je kúra 10 masáží po dobu 10 týdnů.

Bambusová masážikonka orietální máty

obrázek Bambusová masáž

Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické vlastnosti. Je vhodná jak pro muže, zejména pro sportovce neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, protahuje dlouhé svaly a uvolňuje klouby, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky. Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů a kloubů. Má drenážní efekt. K masáži celého těla se využívají bambusové tyče a nahřátý bambusový olej.