ikonka s lístečkem máty
Relaxační a pěstící procedury

Celotělové zábalyikonka orietální máty

obrázek Celotělové zábaly

Celotělové zábavy jsou prováděny ve dvou základních variantách: Zábaly Klasic obsahují nanesení zábalové hmoty na celé tělo a následnou relaxaci na zahřátém lůžku. Zábaly Exclusiv začínají celotělovým peelingem, následuje nanesení zábalové hmoty a její vmasírovávání do kůže a podkoží. Stejně jako u zábalu Klasic je procedura zakončena relaxací na zahřátém lůžku. Klienti si mohou vybrat zábaly čokoládové (detoxikační a povzbuzující), skořicové (prohřívací a anticelulitidní), mořské bahno (kožní potíže a kloubní bolesti) nebo z mořské řasy (detoxikační a protiúnavové)

Masáž lávovými kamenyikonka orietální máty

obrázek Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny bývá mezi současnými wellness procedurami nazývána královnou masáží. Při masáži dochází ke kombinaci jednoduchých ručních pohybů a terapeutických vlastností kamenů. Horké kameny vydávají teplo a energii, prokrví a uvolní svaly a klouby, prohřejí celý organismus, stimulují krevní a lymfatický oběh. Masáž je velmi konejšivá, navozuje pocit uvolnění, relaxace a absolutního klidu, je vhodná při duševním vyčerpání a stresu.

Indická masážikonka orietální máty

obrázek Indická masáž

Indická ájurvédská masáž je hluboce relaxační a regenerační masáž, působí na systém krevní, nervový a lymfatický. Masírují se energetická centra (marmy) a odblokovává se zablokovaná energie. Po masáži se člověk cítí uvolněně a odpočatě. Masáž přispívá k zastavení stárnutí, redukci vrásek, obnovuje se svalový tonus, kloubům se vrací pohyblivost, obnovuje imunitní systém a posiluje nervy.

Aroma masážikonka orietální máty

obrázek Aroma masáž

Jedná se o exklusivní smyslnou masáž, která vytváří nádhernou atmosféru. Masáž je prováděna na zádech, šíji a zadní straně paží za použití nahřáté aroma svíčky. Základ všech svíček je mandlový a kokosový olej a bambucké máslo. Rituální svíčky jsou k výběru celkem ze 4 druhů podle 4 elementů – voda, vzduch, oheň, země. Aroma masáž Rituál Candle je luxusní zážitek plný vůně a harmonie.

Vyhlazovací masáž obličejeikonka orietální máty

obrázek Vyhlazovací masáž obličeje

Manuální lifting představuje účinný nástroj pro vyhlazení a vypnutí pleti na obličeji, krku a dekoltu. Jedná se o jemnou masáž, založenou na principu lymfatické drenáže. Masáž začíná vyprázdněním lymfatických uzlin a zkrácenou lymfatickou masáží obličeje, následují vyhlazovací hmaty na dekoltu, krku a obličeji. Masáž se zaměřuje na mimické svaly v obličeji, má hloubkové a detoxikační účinky. Odvodem toxinů dochází ke zjemnění, prosvětlení a zkvalitnění pokožky. Masáž brání stárnutí pleti a vzniku vrásek, snižuje napětí v obličeji.

Anticelulitidní masážikonka orietální máty

obrázek Anticelulitidní masáž

Jedná se o manuální masáž vycházející z lymfatické masáže. Zahrnuje vyprázdnění lymfatických uzlin, masáž přední strany stehen, zadní strany stehen, hýždí, případně bříška. Při masáži se používají kompresní a vyhlazovací hmaty, masíruje se buď zahřátým anticelulitidním olejem nebo skořicovou emulzí. Po masáži je do masírovaných partií vetřen ozónový krém, který přispívá k prokrvení pokožky, zlepšuje okysličení a tím i metabolismus buněk, vypíná a vyhlazuje pokožku. Druhá část procedury spočívá v zabalení natřených míst do zábalové folie a příjemné relaxaci v teplém zábalu. Pro viditelný efekt a účinek se doporučuje série alespoň 5 masáží minimálně 1x týdně. Optimální je kúra 10 masáží po dobu 10 týdnů.